PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97037}

Luzaki i kujony

Freaks and Geeks
7,9 4 199
ocen
7,9 10 1 4199
8,4 5
ocen krytyków
Luzaki i kujony
powrót do forum serialu Luzaki i kujony

dvd

ocenił(a) serial na 10

Jak ma tak malo odcinkow to niech go na dvd wydadza bo serial jest swietny :):):)

ocenił(a) serial na 10
mihle

nie liczyłabym na to :] w usa fani f&g musieli pisac jakies petycje zeby wydali serial na dvd wiec w polsce to tym bardziej niemozliwe.

ocenił(a) serial na 8
mota

..ale skoro wydali go na dvd można go ściągnąć z neta ;]... .

.tak czy siak - ten kto zdjął ten serial z anteny jest dla mnie najgorszym czarnym charakterem w historii seriali telewizyjnych.. .gorszy niż Sylar, T-Bag i Alexis z Dynastii :(

ocenił(a) serial na 10
diana6echo

można ale o tym się nie mówi ;D

podobno NBC chciało ratować serial przez umieszczenie w nim jakiejś młodej gwiazdki która mogłaby przyciągnąć widzów przed tv. najpewniej britney spears miała zagrać epizod. twórcy serialu nie zgodzili się jednak a kompromisem był chyba ben stiller (który oglądalności freaks and geeks chyba i tak nie zwiększył :P)

ocenił(a) serial na 10
mota

Mimo to serial i tak wygrywa. Niezwykłe dla mnie, że nic o istnieniu F&G nie wiedziałam wcześniej. Nadrabiam. I muszę rzec, że takie seriale to mogę oglądać w nieskończoność. Ech, dlaczego kultura dzieci-w-wojskowych-kurtkach-i-słuchających-The Who wciąż jest tak mało popularna. A wydaje się, że tak nas wiele na tym świecie...

pozdrawiam
stuffik

stuff123

kurde no ja muszę obejrzeć ten serial... Widziałam tylko zajawki :| nie mam jak go ściągnąć, a ile było serii??

paulinka_ndgd

Jeden sezon / 18 odcinków / 6,2GB DvDRip / mało seedów:(

ocenił(a) serial na 8
diana6echo

Ta osoba jest czarnym charakterem, ale myślę, że ci z Foxa, którzy zdjęli Fireflya, są jeszcze gorsi!

ocenił(a) serial na 10
mihle

zapraszam do polubienia stronki (w języku polskim) Luzaki i kujony na fb :) Pozdrawiam fanki i fanów tego niesamowitego serialu!

ocenił(a) serial na 9
mihle

Serial jest teraz dostępny na Netflixie, z polskimi napisami, piękny obraz w jakości full hd. Super. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones