PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97037}

Luzaki i kujony

Freaks and Geeks
7,9 4 198
ocen
7,9 10 1 4198
8,4 5
ocen krytyków
Luzaki i kujony
powrót do forum serialu Luzaki i kujony

...Czegoś w podobie . Coś o własnie takiej luzackiej rock'n'rollowej młodzieży,ktory zyje w latach 80tych 90tych ITP. Nie musi byc serial moze byc tez film. [i nie chodzi mi tu o jakieś 'Świntuchy' czy 'Lody na patyku']
Na mysl przychodzi mi tez 'That 70's show' i filmy 'Rozrabiaki w Waszyngtonie / Senior Trip (1995)',
'Uczniowska balanga(1993)',Detroit Rock City (1999)

Z góry dziękuję za pomoc :)

ocenił(a) serial na 8
Sheena1234

Nie mogę wymyślić nic nad to, co już zostało wymienione, może ta stronka ci coś podpowie tastekid.com/

ocenił(a) serial na 8
Sheena1234

myślę, że w tym klimacie jest "Moje tak zwane życie" ( http://www.filmweb.pl/serial/Moje+tak+zwane+%C5%BCycie-1994-39321 )
i nie wiem dlaczego, ale Donnie Darko (http://www.filmweb.pl/Donnie.Darko), ale chyba tylko przez muzykę i tempo filmu...

Sheena1234

"BEKSA" z deepem

ocenił(a) serial na 9
Sheena1234

Dazed and confused, 10 things i hate about you, Breakfest club (mam czasami wrazenie ze Franco wzorowal sie na Benderze). Nie wiem czemu ale jakos tak mi czasami zalatywalo Dawsons Creek, ale to juz ekstremum ktore osobiscie mi nie podeszlo.

ocenił(a) serial na 7
Sheena1234

Malcolm in the middle - mega zabawny, ma podobny klimat lat 90. : D

Sheena1234

Jeszcze 'Beztroskie lata w Ridgemont High' i 'Wolny dzień Ferrisa Buellera'

Sheena1234

The Breakfast Club!

gnabz

widziałam ;)

ocenił(a) serial na 10
Sheena1234

"Adian Mole". Ksiazki byly swietne, ale serial taki sobie. Na pewno nie tak dobry jak "Freaks and Geeks".
Ale i tak polecam zobaczyc :-)

ocenił(a) serial na 10
Sheena1234

Sixteen Candles.

Sheena1234

Breakfast club i może warto spróbować one tree hill? Ja właśnie dzięki temu serialowi zaczęłam oglądać FaG, pierwsze 4 sezony są naprawdę świetne, niby juz lata 2000 i dalej, ale jakoś tak nie bije po oczach jak te amerykańskie filmy i seriale w których wszyscy ubierają się jak z okładek magazynów.

Brooklynne_Accola

BC widziałam a 'one tree hill' oblookam ,słyszałam o tym serialu ale nie wiedziałam ,że moze miec cos wspolnego z FAG.
dzieki

Sheena1234

Ja też byłam bardzo pozytywnie zaskoczona tym serialem. Ma też wspaniałą muzykę :)

Sheena1234

Everybody Wants Some!! (2016)

Sheena1234

Less than Zero
Manekin
Almost Famous
St. Elmo's Fire
Heaven help Us
Fandango

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones