Seth Rogen

7,2
18 736 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Seth Rogen

Lubię go ale w każdej roli to ten sam koleś :d

typek234

no właśnie, wszędzie gra tak samo. jednak spoko z n iego koleś

kryslav

kurcze obejrzałam już chyba wszystkie możliwe filmy:/ szkoda, że on w tak niewielu filmach gra:/

Dorotkastokrotka

Racja, aktor powinien być wszechstronny, a on taki nie jest, przynajmniej nie dostał szansy zagrać kogoś poważnego.

Amigos_3

ano ja widziałem go tylko w komediach lub podobnych - lekkich - filmach. jestem nawet ciekaw jak poradziłby sobie z rolą w poważniejszym dramacie

Amigos_3

aktor powinien być dobry w tym co robi, czyli w graniu. On gra takiego kumpela-idiote i jest w tym świetny. Carrey, Wiliams, "Jaś Fasola" też nie dostawali (ten co gra Fasole to chyba nigdy) nie dostawali poważnej roli, a jak dostawali to nie zawsze im to szło dobrze (Carrey w 23 zagrał poniżej przeciętnie). Ważne aby grał dobrze to co mu dają, a dają mu to w czym jest naprawadę świetny

imjustakid

tyle że Carrey i Atkinson grają świetnie. każdy film z nimi bardzo wiele zyskuje, ponieważ są bardzo dobrymi aktorami. oni są stworzeni do komiedii. zać Seth w każdym, który oglądałem, gra tak samo. i o to się tu rozchodzi

kryslav

Carrey i Atkinson też grają tak samo. No nie powiesz mi, że Atkinson gra w każdym inaczej.

imjustakid

co do Carreya to się mylisz, natomiast Atkinson ...hmm.. w wielu filmach to on nie grał poza Jasiem Fasolą

kryslav

a jeśli już grał..."Wyścig szczurów" to coś ala Bond, to grał to samo.

imjustakid

A oglądaliście którąś część "Czarnej Żmiji"? Bo tam gra zdecydowanie inaczej, nawet jak gra też idiotę (pierwsza seria).

imjustakid

Dokładnie Carrey nie gra tylko takie idiotę, polecam filmy Zakochany bez pamięci i Numer 23 pierwsze lepsze z brzegu od razu widać że Carrey to świetny aktor.
A Seth no cóż nie lubię filmów z nim jakoś nie śmieszą mnie głupie żarty w stylu Ali G czy Borata ...

Amigos_3

No może z Carreym to nie był trafny strzał, choć jak pisałem w 23 to była klapa, a Zakochany bez pamięci to cud. No, ale Seth też ma jeszcze szanse zagrać w dramacie (jeden był planowany, sam nie wiem co z tym filmem dalej).

imjustakid

masz może na myśli film 50/50? http://www.filmweb.pl/film/50+50-2011-537177 już od jakiegoś czasu chcę obejrzeć ten film

kryslav

Nie. Inny, nie będę teraz szukał. W tym filmie Seth znów zagrał tam typowego kumpla, któremu w głowie seks i piwko. Ale mimo wszystko, zagrał to dobrze z nutką dramatu. Właśnie to była dobra rola, bo film jest naprawdę dobry. Seth zagrał tam komediowo, ale również dramatycznie co świetnie tam zadziałało. No ... znów zagrał to co rola od niego wymagała. Zresztą cała trójka głównych bohaterów dała radę. Polecam film, ale nie podchodzić do tego jak do totalnego dramatu. Podobny nieco do 500 days of summer. W summer nowe podejście do miłości (realistyczne), a tu ludzkie podejście do raka, bez fajerwerków, kosmicznej walki i tragizmu. Zresztą.. ostro broniłem ten film tam na forum, bo ludzie w obecnych czasach lubią właśnie przerysowane filmy. Takie z skrajności w skrajność.

typek234

Trochę to nudnę, ale przynajmniej mam pewność, że film z nim będzie choć trochę zabawny:) Zawsze gra takich delikatnie mówiąc roztargnionych kolesi, ale ma swój urok:P
Pozdro

typek234

zgadzam sie aktor powinien wykazac sie ze umie przynajmniej zachowywac inaczej w innych rolach...moze jak dadza mu role w powaznym dramacie w ktorym nie bedzie musial udawac napitego czy ujaranego...moze cos z tego bedzie ....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones