Michael Fassbender

8,1
69 573 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Fassbender

Najpiękniejsza istota jaką ziemia nosiła. I tyle w temacie.

szczeniaczek26

Zgadzam się i też w zasadzie nie mam więcej nic do dodania :-) Brak słów po prostu na tego człowieka. Witaj w naszej skromnej sekcie :-) Jeśli oczywiście wyrażasz chęć do uczestnictwa w niej. Jest już sporo sióstr i parę braci, także - zapraszam :-) Będziemy wspólnie się zachwycać majestatem naszego ulubieńca! Na razie nieco ucichło, ale to taka cisza przed burzą, jak sądzę patrząc na kalendarz przyszłych premier nowych filmów z Fassym.

ewej

echh... wzięło mnie na maksa.... jak można być tak idealnym? Głos, ciało, twarz, inteligencja, poczucie humoru....nigdy na żadnego aktora tak nie reagowałam......stara baba a taka głupia :D... i ten jego... spokój - on nim hiipnotyzuje

szczeniaczek26

No właśnie tak on działa, nawet na "stare baby" (witaj w klubie) a może zwłaszcza na nas :-) Bo w końcu objawił się nam w tym kinie facet! Nie ciepła klucha, wychuchana i wylizana do przesady, ale 100% facet. Ja mam masę swoich ulubieńców jeśli chodzi o aktorów, ale na Fassy'ego też wyjątkowo reaguję, mogę z nim obejrzeć wszystko nie ma znaczenia gatunek i o czym film jest, czy dobry czy chała - wszystko jedno. W każdym filmie prezentuje się zjawiskowo, pod każdym względem. Podobnie reaguję jeszcze na Colina Firth'a ale to już "stara miłość" ;-) Fassy trochę nowsza. Także doskonale Cię rozumiem, nie mogę w ocenach filmwebowych ocenić go niżej niż na 10, nie mogę. Dla mnie to 10 to za mało by oddać uwielbienie jego talentowi.

ewej

heh tez swego czasu bardzo podobał mi sie Pan Darcy :) i wielu innych aktorów ale takiego swira nie miałam żeby całymi dniami ogladac filmy z jednym aktorem, wywiady i zachwycac sie jak natolatka :).....

szczeniaczek26

ale Firth ma cos poobnego w sobie - ten spokojny chłód, spojrzenie....

szczeniaczek26

Dokładnie, Mr Darcy właśnie po tej roli mnie wzięło na Colina. W zasadzie mam teraz dwa ideały faceta, Fassy i Colin i nie wiem kogo bardziej wolę... Każdy jest idealny pod każdym względem. Colin teraz nieco sie postarzał, ale i tak wygląda mega sexy jak na gościa w jego wieku. Mam nadzieję, że Fassy będzie trzymał sie równie dobrze jak będzie w wieku Colina :-) i że też będzie mieć w reszcie zasłużonego Oscara.

szczeniaczek26

Na nastolatki działa jeszcze bardziej...

szczeniaczek26

Niestety zajęty ;c

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones