Katherine Waterston

Katherine Boyer Waterston

7,0
12 853 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katherine Waterston

spłynęła jej w pewnej scenie nawet łezka, ale to wszystko, co mną "targnęło".

użytkownik usunięty
Rob_Rock

Muszę przyznać, że w najnowszym Alien byłem zszokowany, jak wiele straciła na urodzie ścinając włosy. W krótkich włosach wygląda jak chłopczyca. Dopiero w okolicach połowy filmu zaskoczyłem w ogóle, kim jest tak osoba - tj., że widziałem ją w innych produkcjach, w których jej uroda wywarła na mnie duże wrażenie. Tutaj było zupełnie inaczej.

I sorry, że tak "odrywam" jej urodę od jej aktorstwa, ale akurat ten aspekt Jej mnie w tym filmie zaskoczył.

Rob_Rock

Jesli chodzi o jej grę aktorską w Obcym to uwielbiam jej postać - Daniels <3 W dłuższych włosach jej o wiele ładniej moim zdaniem i zgodze się z kolegą wyżej...natomiast myślę ,że chcieli ją trochę zrobić na Ripley z Obcego 2 bo wyglądają dośc podobnie

t_h_express

Ja chciałbym żeby w kolejnym filmie okazała się nawet matką Ripley. Daniels jest wdową więc bez problemu może się związać z innym facetem. Obawiam się tylko że z powodu nie najlepszych wyników finansowych "Przymierza" na kolejny film będziemy długo czekać. Byle nie za długo bo Scott ma już prawie 80 lat

CorporalHicks

wydaję mi się ,że Daniels będzie albo matką królowej obcych heh albo tak jak piszesz matką Ripley...Jesli chodzi o te ich zarobki to dziwi mnie to ,że płaczą nad wynikami skoro Covenant zarobił więcej jak poprzednie części obcego takze o co tutaj halo...bo Prometeusz zarobił dużo? Prometeusz miał inny budżet na nakręcenie filmu także mogli więcej się starać...w Covenant mimo że budżet wyniósł 90 milionów to nie został w całości wykorzystany...mimo to film jest bardzo dobry <3 Mam nadzieję ,że nie uśmiercą szybko Daniels tak jak zrobili to z Elizabeth Shaw z Prometeusza

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones