James Franco

James Edward Franco

8,1
42 505 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby James Franco

Z szynką raz

użytkownik usunięty

James Franco miał realizować film na podstawie książki Charles'a Bukowski'ego "Z szynką raz". Nie widziałam jeszcze żadnych newsów na filmwebie na ten temat. Macie może jakieś informacje?

W filmie Keegan Allen będzie grał przyjaciela Bukowski'ego i na jego Instagramie są zdjęcia z planu (w tym z Franco), niestety na żadnych stronach nie ma innych newsów na ten temat

Wow, nieźle :D Jedna z moich ulubionych książek doczeka się ekranizacji :) Żeby tylko tego nie spartolili.

smashley

Informacja rewelacyjna, ale aż się boję... Właśnie tego, że to spartolą. Co prawda "Z szynką raz!" wydaje się być jedyną książką Bukowskiego, która mogłaby ciekawie wyglądać na ekranie ("Faktotum" i "Ćma barowa" nie wyszły najlepiej), jednak na pewno jest to twardy orzech do zgryzienia dla twórców.
Na szczęście, przynajmniej w moim przypadku, ekranizacje/adaptacje powieści Charlesa nie zmiotły mi sprzed oczu wszystkiego tego, co widziałam, kiedy je czytałam. Mniejmy nadzieje, że i tym razem książka i film będą funkcjonowały jak oddzielna materia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones