James Franco

James Edward Franco

8,1
42 495 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby James Franco

... załóżmy temat: Kogo wam jeszcze przypomina? Może to dziwne, ale mnie Jamesa Franco I

nothingspecjalnego

z dłuższymi włosami i jak lekko zmrużyć oczy to to wygląda jak Gael García Bernal. Ma chyba ciężko w swojej karierze, jak taki podobny do różnych aktorów, ale nie o wygląd tu chodzi a o gre! A w "127" zagrał doskonale.

Nocny_Kinomarek

...czyli innymi słowy zgadzam się ze zdaniem kolegi.

Nocny_Kinomarek

w 127 godzin wg mnie jak Paul Walker

kinia_91

Dla mnie wygląda jak Joseph Gordon-Levitt

nothingspecjalnego

Adam Małysz

Etkaa

dobre :) :)

nothingspecjalnego

dla mnie wygląda jak Joseph Gordon-Levitt i Heath Ledger.

kropkaa2

i Johnny Depp ;D

rosarium

i James Dean ;)

kropkaa2

Dokładnie, jestem takiego samego zdania...Joseph Gordon-Levitt i Heath Ledger.

nothingspecjalnego

i Jeff Buckley!

tristeTristan

No, nie! Jeff był jeszcze bardziej hipnotyzujący. Choć w filmie biograficznym Jeffa, widziałabym Jamesa Franco.

Shrew27

Ależ zgadzam się,że Jeff był bardziej hipnotyzujący. Ale myślę, że Jamesowi z tym urokiem najbliżej do Buckleya, byłby dobry w tej roli.

tristeTristan

Jeśli ktokolwiek miałby zagrać Jeffa, to zgadzam się, tylko Franco. Choć bałabym się iść do kina na ten film, bo Jeff zwykle wywołuje u mnie duże emocje, choćby, gdy słucham So Real, czy Dream Brother.

Shrew27

To chyba dużo nas łączy :) Jeff był prawdziwym talentem, wirtuozem.. (udowadnia mi to cały czas jak słucham genialnego koncertu Live an Sin-e z 1993 roku ) Ja bardzo boję się tego filmu i jak zostanie odebrany. Czy będzie tak jak chociażby po Control,że fani Joy Division pojawią się jak grzyby po deszczu... No ale to temat Franco więc nie róbmy off-topu. :]

tristeTristan

Taak, od Jamesa Franco do Joy Division:)

nothingspecjalnego

niesamowite, że nikt nie dostrzegł w tym temacie ironii

użytkownik usunięty
nothingspecjalnego

Hahaha! Nic dodać nic ująć.

;D przypomina Jamesa Deana bo go grał, musiał się upodobnić
dla mnie on jest jedyny w swoim rodzaju ... jest świetnym aktorem i strasznie przystojnym facetem ;)
Franco to Franco jest po prostu sobą...

shanti1993

Zdecydowanie do Jamesa Deana!

elena3

też tak sądze ;)

martine117

mi też jamesa franco, można by pomyśleć że to bliźniacy, prawda?

paulazet

Taki żarcik...

paulazet

Zgadzam się z Wami, podobny do J. Deana, ale jak go zobaczyłam w długich włosach to stwierdziłam, że jest strasznie podobny do mojego brata:). A brat mówi, że nie jest przystojny hehe:)

K_i_N_g_A_88

troche do Roberta Mateji

nothingspecjalnego

Moim zdaniem bardzo przypomina zmarłego bardzo zdolnego piosenkarza Jeffa Buckleya , mógłby go zagrać w filmie

nothingspecjalnego

No zdecydowanie Heath Ledger :)

gift_curse

Heath Ledger - bardzo. Czy ktoś też zauważył, że jest troszkę podobny do Boba Marleya (bez dredów rzecz jasna) ?
Oglądając go przypomina mi też Penna Badgleya (na filmwebowskim zdj. profilowym może nie tak bardzo, ale w filmie mimikę twarzy i samą twarz mają bardzo podobną)

nothingspecjalnego

homoseksualiste. juz w dwoch filmach go w takiej roli widzialem. widac lubi sie cielesnic z facetami

nothingspecjalnego

Przypomina mi moja dupe jak mam rozwolnienie hahahhaha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones