James Franco

James Edward Franco

8,1
42 507 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby James Franco

W 'Tristanie i Izoldzie' do zludzenia przypomina Heatha Ledgera z 'Oblednego rycerza', nawet na poczatku 'Tristana..' myslalam ze to Heath!

Risae

Bez przesady. Obydwoje mieli po prostu w tych filmach loczki.

mordoklejkaa

ach ten James ;)
potwierdzam, oj ma w sobie coś z Heatha...

Bulvie

Mordoklejka, nie mowie, ze wygladaja jak Heath tylko w tych dwoch filmach sa bardzo podobni, tylko kolor wlosow sie rozni, ale Heath z ciemniejszymi wlosami i wygladali by tak samo. Sa zwyczajnie podobni.. a raczej byli..

Risae

Ja odnoszę wrażenie że są podobni... w dodatku jeszcze do Jamesa Deana... Franco jest podobny do Deana i Ledgera... tak mi się wydaje...

Joseph90

Tak, właśnie weszłam na forum żeby napisać że James jest podobny do Jamesa Deana ale że do Heatha...dajcie spokój

Risae

ja dziś oglądałam "Milka" i tam w pewnej scenie też bardzo mi przypomniał Heatha. Odrobinę podobni sa ;)

użytkownik usunięty
paux

Także w "Milku" skojarzył mi się z Heath'em. ^^

użytkownik usunięty

scena w której Scott leży na materacu, a Milk robi mu zdjęcia... pomyślałem wtedy, że James Franco jest podobny do Heatha Ledgera i zastanowiłem się, czy ktoś jeszcze widzi to podobieństwo... jak widać, ktoś jeszcze widzi ^^

paux

mnie też w Milku przypominał Heatha

Maniaska

no to jest nas wiecej ;) nie tylko mnie jak widac przyszlo to do glowy :)

użytkownik usunięty
Risae

Jak oglądałam tristana i izolde to przez chwile myślalam że to H.Ledger ale wydaje mi się że J.Franco jest przystojniejszy

Risae

Spójrzcie na zdjęcie. Wykapany Tom Berenger.

Morgan_Mortimer_Graff

Według mnie jeżeli można powiedzieć, że jest do kogoś podobny to w szczególności do Jamesa Deana. Popatrzcie tylko na to zdjęcie: http://imagecache2.allposters.com/images/pic/135/040_FP1086~James-Dean-Posters.j pg

Po za tym sam fakt, że go zagrał mówi sam za siebie.

Mnichal

troszkę podobny do Heath'a ale bardziej do Dean'a, zgadzam się, mam nadzieję, że "wyrośnie" na b. dobrego aktorzyne.

Morgan_Mortimer_Graff

Porównajcie go z Brando - http://gfx.filmweb.pl/po/61/39/446139/7191795.3.jpg .

Risae

Hmmm jeśli chodzi opodobieństwo, to był czas, że myliłam go z Jasonem Lewisem http://s141.photobucket.com/albums/r55/Audiofrog/?action=view&current=JasonLewis .jpg :)

A tak na inny temat, to świetny z niego aktor.

_gonia_

szczerze mowiac poza blond wlosami to nie widze podobienstwa :) zupelnie inny ksztalt twarzy jak dla mnie :)

Risae

zgadzam się. ale podobny również do Antonio Sabato Jr. Na początku myślałam, ze to on!

Risae

Dokładnie! Odniosłam identyczne wrażenie!

Risae

chciałam to samo napisać! bardzo podobny :) w 'FLyboys' myślałam że to Heath gra ;)

Risae

Jak dla mnie, to on uderzająco jest podobny do Lewisa Smitha, grającego Charliego Maina w serialu Północ Południe.

LadyS

oo mi też Heatha przypomina, szczególnie uśmiechem *____*

alexxandra

Powiem szczerze, rzadko się zgadzam z tego typu opiniami, ale jestem
świeżo po seansie Spider-Mana 3 i muszę stwierdzić, że...

*uwaga w sumie są tu leciutkie spoilery:)*, w scenie, kiedy Harry Osborn (Franco) spotyka się z Peterem Parkerem w jakiejś śniadaniowej knajpie i po chwili rozmowy Peter wychodzi, spogląda spowrotem na Harry'ego, który zawadiacko się uśmiecha i puszcza do niego oko - moja reakcja była jedna: "OMFG! Toż to było takie... Heath'owe :))".

*uwaga większy spoiler* później kiedy Harry ma oszpeconą twarz, to już Joker w ogóle xD


Nie lubię jakoś skali podobieństw aktorów, ale muszę przyznać coś w Jamesie jest, co przypomina mi Heatha (dla innych może było odwrotnie, lol ^^)

Pozdrawiam!

Risae

faktycznie, coś tam ma z Heatha, ale to chyba jednak nie ta jakość...

Risae

a ja Wam mówię: zobaczcie "Nocną randkę" (oczywiście jak będzie premiera... ;p), taaam to ja siedziałam i myślałam sobie jak on go przypomina :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones