James Franco

James Edward Franco

8,1
42 505 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby James Franco

ma poprowadzić przyszłoroczną Oscarową galę wraz z Anne Hathaway.
Ciekawa sprawa, zważywszy na to że oboje mają poważne szanse na Oscarowe nominacje.



wojtek40i4

a za który film wróżysz Franco nominację? pytam z czystej ciekawości:)

MsDiablica

"127 godzin" - w tej chwili Franco jest chyba jedynym aktorem, który ma poważne szanse na wygraną. Oczywiście wszystko jeszcze może się zmienić. Oscary dopiero w lutym, a przed nimi jeszcze całe dwa miesiące przeróżnych nagród. Ale na razie tylko o nim się mówi jako o wygranym. Ze wszystkich poważnych kandydatów do nominacji on podobno miał najtrudniejszą rolę. Film zbiera dobre recenzje, a reżyserem jest Danny Boyle, ten od "Slumdoga", więc akademii ten film na pewno nie będzie obojętny.

wojtek40i4

Całkiem niedawno czytałam trochę o tym filmie i mam wielką ochotę go obejrzeć. Nie sądziłam natomiast, że mógłby liczyć na nominację do Oscara (pomimo tego, że reżyseruje Boyle). Jakoś nie pasuje mi ten film do Oscarów... No ale ja jestem laikiem więc jestem wdzięczna za te informacje:)

MsDiablica

To już oficjalny komunikat, że Hathaway i Franco poprowadzą Oscarową galę. Sam Franco nominację za '127 Hours' ma pewną. W takim wypadku będzie czwartą osobą, która była gospodarzem Oscarów, będąc jednocześnie nominowaną do statuetki. Sam Franco na chwilę obecną jest wymieniany jako jeden z dwóch faworytów do wygranej (obok Colina Firtha za "The King's Speech"). Jeśli Franco dostałby Oscara byłby drugim - po Davidzie Nivenie - 'gospodarzem-zwycięzcą'.
Jeśli chodzi o Hathaway to jej szansę na nominacje już są niewielkie (zbyt duża konkurencja w tym roku), a i sam film zbiera mieszane recenzje..

globus

a jak myślicie która z aktorek ma szanse na oscara?

juliet_fw

Natalie Portman. A Franco wcale nie jest takim faworytem w tym momencie większe szanse daję się Colinowi Firth'owi

wojtek40i4

powiedzcie mi ktorego grudnia zostana ogloszone nominacje do Zlotych Globow?

użytkownik usunięty
juliet_fw

14 grudnia, już za 6 dni.
http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=70457

wojtek40i4

Owszem nominacje ma jak w banku,ale faworyt jest jeden- Firth mu na imię(nazwisko)i nie potrafię sobie wyobrazić by wygrał ktoś inny.U pań główne kandydatki to (jak na razie) to Portman i Bening,choć po obejrzeniu The kids are all right nie potrafię pojąć całego zamieszania związanego z tym filmem.
ciekaw jestem również jak Anne i James udźwigną taką imprezę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones