James Franco

James Edward Franco

8,1
42 476 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby James Franco

Gra z samą Selenę Gomez, wiec wiadomo, że nie decyduje się na byle co. Ach,
zapomniałabym o Vanessie Hudgnes, kolejna gwiazda ich wspólnego filmu. Oby tak dalej
James.

Przez chwilę bałam się, że nie żartujesz sobie ;p

Poolaxoxo

James Franco jest jednym z moich ulubionych aktorów lecz powoli sie to zmienia po tym jak czytam w jakich filmach gra lub bedzie grał. A szkoda...

wczoraj na festiwalu w Wenecji film ten zostal bardzo dobrze przyjęty,ma szanse na Złotego Lwa, a Franco za tą kreacje stawia się w roli faworyta do zgarnięcia nagrody za główną role męską. Film jest satyrą dzisiejszej popkultury, wiec obsada(kobieca) nie ma co dziwić.
p.s. Akurat to aktor, który znakomicie dobiera role i nie pozwala sie zaszudladkować.

Ja nie widzę w tym nic złego, że gra z filmie z gwiazdkami Disneya. Czy to aż takie ważne gdzie się zaczynało. Rayan Gosling, B. Spears, Timberlake, Aguilera też tam zaczynaki i Bóg wie kto jeszcze, ale teraz jakoś nikt im tego nie wypomina. Ja osobiście tych dziewczyn nie widziałam w filmach nie Disneyowskiech, ale może się okazać że jednak coś z nich będzie za kilka lat i wtedy pewnie już nikt nie będzie ich oceniał przez pryzmat danego producenta. W sumie jako nastolatki to gdzie miałay grać? Tylko w filmach dla nastolatków, bo ciekawsze kreacje raczej zarezerwowane są dla starszych aktorów. A co do Jamesa to tylko świadczy o nim, że nie jest wybrednym lalusiem, chce spróbować jako aktor wszystkiego i nie ocenia ludzi po tym w czym grali. Dla mnie on jest spoko.

storczykxd

zgadzam się ze storczykxd ;)
ja osobiście za dobrego aktora uważam aktora, który gra w przeróżnych gatunkowo produkcjach. I nisko budżetowych i tych przysłowiowych gniotach :P i w takich filmach jego rola wypada jak najbardziej obiecująco. Jak na ten moment za takiego Aktora uważam Pana Franco. W różnych filmach grał, w różne postacie się wcielał - i jego role bardzo mi przypadły do gustu, jako aktora bardzo go szanuję.
Amen :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones