James Franco

James Edward Franco

8,1
42 495 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby James Franco

Ja uważam, że ten aktor należy do najbardziej utalentowanych aktorów młodego pokolenia. Nie jest pokroju Pattinsona i umie grać!. A aktor z niego jest naprawdę dobry. Widziałam z nim wiele filmów, Gdy tylko zobaczyłam na jego nagrody to się zdziwiłam bo powinien odebrać ich trochę więcej niż tylko 3. W dodatku należał mu się Oscar!. Mam nadzieję, że przy kolejnej nominacji już go zgarnie i utrze nosa wielu innym aktorom. Temu aktorowi należą się same pochwały za jego grę aktorską. Potrafi odczuć emocje i ma niesamowity wyraz twarzy przy trudnych rolach, tak jak np. "127 godzin".

joan19

co to znaczy "Nie jest pokroju Pattinsona"? masz na myśli ze ten aktorzyna i zniewieściały wampir to lepszy aktor od James'a Franco? nie całkiem czaje :/

MikeMajk

zapewne chodzi o pozytywny kotekst.

a co do Jamesa, zgadzam się w 100%, że jest trochę pomijany, a szkoda.

joan19

Według mnie gdyby w zeszłym roku nie wyszedł film "jak zostać królem" to Franco i film 127 godzin dostałby kilka statuetek, np. za najlepszego aktora.

Merry6

może i tak, ale co mu z oskara za jeden film jak gra w samych gniotach, gdyby miał w dorobku pare dobrych filmów to oskara by dostał za 127h a tak niech lepiej dobiera filmy albo zmieni menadzera

joan19

Moim zdaniem nie jest tak doceniany, gdyż nie robi wokół siebie takiego szumu. Gazety nie interesują się nim tak jak to jest w przypadku załóżmy, wymienionego tu już Roberta Pattinsona. Gdyby James był tak popularny, zapewne dostawałby trochę bardziej ambitne propozycje filmowe i nagrody za nie, bo jest naprawdę zdolnym aktorem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones