James Franco

James Edward Franco

8,1
42 505 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby James Franco

Kocham go:D jest cudny,boski,uroczy,sexy

użytkownik usunięty
Nimrodel25

Mam dla Ciebie złą wiadomość. Woli kobiety. Więc się nie onanizuj przed monitorem.

To ze mam login jimmy nie oznacza ze jestem facetem. moge cie zapewnic ze jestem w 100 procentach dziewczyna

Nimrodel25

Heehhh xD
O tak, James jest niesamowitym aktorem, ma talent, charyzmę, a filmy z jego udziałem przyciągają wzrok jak najbardziej. Muszę przyznać, że oglądając "Boski chillout" nie poznaję go:) Ale był niesamowity, nigdy nie widziałam go w takiej roli, podobał mi się jako Seal, mam nadzieję, że będzie więcej komedii z jego udziałem bo facet ma talent, a uśmiech...

Nimrodel25

hahah, a mnie właśnie zaciekawił gdy zobaczyłam go w Pineapple Express XD. co prawda wcześniej oglądałam tristana i Izolde i Spidermana, ale dawno i nie w głowie mi był james :P

tillicollapse

zgadzam się z wami ten aktor jest boski jednym słowem;) a te jego oczy tak ciemne jakby się patrzyło w jakąś odchłań... kocham go xD hehe

Nimrodel25

ma powalający uśmiech:) mi najbardziej podobała się w ,,Annapolis" miał rolę, która do niego bardzo pasuje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones