James Franco

James Edward Franco

8,1
42 476 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby James Franco

fajny aktor nic do niego nie mam ale widzieć go w każdej nowości to tak jak u nas swego czasu
Cichopek z lodówki wyskakiwała-gra wszędzie ;się znudzi i przeje,powinien przystopować i nie
grac w czym popadnie ,a wybierać mądrze role

użytkownik usunięty
PMJDH

Mnie też wkurza, że gra w co drugim filmie, bo ani nie wygląda dobrze ani, co grosza, grać nie potrafi. Korzysta pewnie facet z dolarów póki może. Flyboys i Spiderman to jego poziom.

chyba kpisz skoro mówisz, że nie wygląda dobrze?
jest po prostu idealny, plus jego mimika, plus jego duzy talent aktorski, bo tak umie grać przekonująco prawie w kazdej roli, wystarczy porownac (boski chillout, 127 godzin, geneza planety małp)
im wiecej filmow z franco tym lepiej, nie ma nic lepszego niż talent + za*ebista uroda

PMJDH

Przecież tylko jeden z tych siedmiu filmów jest puszczany w kinach ( i to zapewne jakaś większa produkcja) o innych się praktycznie nie słyszy chyba że człowiek sam coś znajdzie i obejrzy . Ja dawno nie widziałam go w kinie do momentu genezy planety małp i uważam że jest go za mało ;) Jest dobrym aktorem to ma branie co w tym dziwnego?;)

PMJDH

franco to fajny aktor, niech przestanie brać udział w shitowych filmach i rozważnie wybiera następne rolę

Valeriusz

Winona Ryder okradła kiedyś sklep i przez ten wybryk do dzisiaj nie może odbić się dna,nie ma ciekawy propozycji filmowych.
James Franco ostatnio robi wokoło siebie szum odnośnie swoich preferencji seksualnych ;/ Czasami warto nie przesadzać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones