James Franco

James Edward Franco

8,1
42 495 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby James Franco

Jestem zmuszona dać 1 bo to za wysokie progi jak na takiego aktora choc nie jest taki zly

fitness10

Aha , czyli od tej pory każdy kto się zbliży to TOP10 otrzymuje 1 gdy to nie jest Marlon Brando bądź inny znany aktor. Ludzie oceniają jak chcą i tak będzie zawsze, czy tobie się to podoba czy nie.

fitness10

Nie zgadzam się z "1" ludzie facet wlazł na Top 100, bo przekroczył barierę 1000 głosów i do momentu, w którym nie pojawił sie w tej grupie głosowali najczęściej jego wielbiciele i noty ,które dawali to "9,10".teraz gdy jest już "widoczny" jego pozycja naturalnie się obniży ,ale nie jest to powód by dawać mu od razu "1"

T_REX77

może i nie zasługuję na 1 ale na 7 miejce też nie za wysoko jak troche spadnie to dam mu 6 :)

fitness10

ty jestes kompletnie nienormalna wstawiasz mu jeden zeby spad a potem dasz mu wiecej wez pomysl zanim takie rzeczy robisz.znajac zycie wstawiasz 1 kazdej osobie ktora ci nie pasuje i jest w najlepszej 10 nawet podobny komentarz dalas innemu kolesiowi(James Lafferty) bo pojawil sie na tej liscie

nila2

James Lafferty - ma 1 bo tak uważam a ten dostaje 1 by spadl bo to nie jest miejsce dla niego, no chyba nie uważasz, że on jest lepszy od Seana Connery i od Dustina Hoffmana, a jak tak sądzisz to nie wypowiem się o twoim guście. I dużo osób daje 1 by osoba spadła :/ a jeżeli chodzi o nienormalność to mniej od ciebie (mam nadzieje, że zroumiesz to co chciałam Ci przekazać a jak nie no to twoja strata :P)

nila2

James Lafferty - ma 1 bo tak uważam a ten dostaje 1 by spadl bo to nie jest miejsce dla niego, no chyba nie uważasz, że on jest lepszy od Seana Connery i od Dustina Hoffmana, a jak tak sądzisz to nie wypowiem się o twoim guście. I dużo osób daje 1 by osoba spadła :/ a jeżeli chodzi o nienormalność to mniej od ciebie (mam nadzieje, że zroumiesz to co chciałam Ci przekazać a jak nie no to twoja strata :P)

fitness10

fitness, ile Ty masz lat, skarbie? Twój sposób wypowiedzi do mnie nie trafia, nie wspominając o toku rozumowania. Takie już jest prawo filmowego przemysłu, że popularność aktora wzrasta z rolami. Im bardziej znana rola, tym bardziej znany aktor. Nie rozumiem, o co Ci chodzi. Co za różnica, na którym miejscu jest Connery? Pora dać dojść do głosu młodym aktorom. Czy ja też powinnam teraz wszystkim dać po "pale", bo moim ulubionym aktorem jest Bale i to on według mnie powinien stać na podium?

Mierzi mnie Twoja postawa okropnie. A krytykowanie gustu? Poniżej wszelkiej krytyki. Nie wiem, czy wiesz, ale o gustach właśnie się nie dyskutuje.

fitness10

fitness10: jesteś posrana. jeśli go nie lubisz nie musisz od razu wstawiać 1. James jest utalentowanym aktorem, mimo, że mało znanym. Nie jak może tak wybitny jak Sean Connery czy Ralph Fiennes, ale ma potencjał. Głupie jest ocenianie 'bo jest gorszy od tego', nie o to tu chodzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones