PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35637}

Sonny

6,4 765
ocen
6,4 10 1 765
Sonny
powrót do forum filmu Sonny

rewelacja

ocenił(a) film na 8

bardzo sceptycznie bylem nastawiony do tego filmu majac na uwadze przede wszystkim to jaka chale z filmu na film odwala nicolas jako aktor.. musze jednak przyznac ze jak na debiut na stanowisku rezysera poszlo mu swietnie... ciekawa i nietypowa historia sprawnie nakrecona.. franco jak zwykle klasa... mocne 8/10

michostr86

No ja tez Cage nie lubię ale po twoje opinii muszę to zobaczyć ;)

Vitek85xxx

michostr86 nie dał do zrozumienia że nie lubi Cage'a, a jedynie że ostatnie jego filmy to raczej "zapychacze" czasu, nic ambitnego. Ale w sytuacji Nicolasa całkwicie zrozumiałe. Będzie taki czas, że Nicolas wróci ;)

Film leci do "chcę zobaczyć..." :)

ocenił(a) film na 8
segativ

no jednak vitek mnie lepiej wyczul.. bo caga nie lubie odkad w filmach "jest" zamiast "grac".. to nie tylko moje zdanie.. inni aktorzy sie tez z niego nabijaja i kabareciarze to samo... wpiszcie sobie na YT "doing nicholas cage" :D

ocenił(a) film na 7
michostr86

Nawet niezły... Widać zauroczenie Lynchem (vide: "Dzikość serca").

ocenił(a) film na 9
michostr86

Zgadzam się. Film ma coś w sobie. Historia trudna lecz dobrze i ciekawie zrealizowana + znakomita gra aktorska Jamesa Franco. Film godny uwagi i polecenia.

llobotomy

gdzie mogę go obejrzeć?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones