PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97033}
7,6 12
ocen
7,6 10 1 12

Mother Ghost
powrót do forum filmu Mother Ghost
ocenił(a) film na 10
gjapmg1

Rok po śmierci matki Keith Bennet był przekonany, że pogodził się z tą stratą. Do czasu gdy obrączka matki pojawiła się na zlewie w łazience. Ta sama, z którą została pochowana. W małżeństwie też mu się nie układało - żona próbowała przekonać go, że potrzebuje pomocy. Wierząc, że taki związek nie przetrwa długo stawia ultimatum. Keith w obliczu zagrożenia utraty żony i dziecka przypadkowo trafia na popularną audycję radiową i udaje się po poradę do psychiatry, który pomaga mu zrozumieć emocje i myśli. Myśli, o które sam Keith siebie nie podejrzewał. Psychiatra pomaga mu pogodzić się z przeszłością i zrozumieć osoby mu bliskie także ojca, z którym mu się urwał kontakt. Wiem, że ten opis nie oddaje według mnie przepięknego filmu ale ciężko jest go opisać bo cały urok w oglądaniu. Dlatego pewnie mój opis został trzy razy odrzucony.

Lid34

dzięki za odpowiedź,nie wiem gdzie mam znaleźć ten film więc chyba wpis się zmarnuje hehe

ocenił(a) film na 10
gjapmg1

Gdybym miała nagranie w polskim regionie tobym podesłała wiem, że jest trudnodostępny. Ja go kupiłam w Stanach bez angielskich napisów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones